ANASAYFA

KURUMSAL

SERTİFİKALAR

FOTO GALERİ

İLETİŞİM

Kurumsal

  

   1978 yılında Kara Taşımacılığı konusunda faaliyet göstermek üzere kurulan FİRMAMIZ Müşteri talepleri doğrultusunda yapılacak olan taşımaları kiralık araçlar ile organize etmiş ,2006 yılından itibaren mevcut piyasa şartları ve taşımacılıkta yaşanan gelişmeler neticesinde kendi araç filosunu kurmak üzere yatırımlara başlamıştır.

 

      2011 yılı itibari ile ÖZMAL olarak 20 araçlık filosu ve 30 kişilik deneyimli, uzman personeli ile yakın,orta ve uzak mesafede faaliyetlerine devam etmektedir.

 

      Devletimizin Taşımacılık sektöründe faaliyet gösterecek firmalardan talep ettiği ( R1 ) – (K1 ) – ( H1 ) belgelerinin tamamına sahip ve yaptığımız tüm taşımaları mal bedelinden daha yüksek tutar ile teminat altına alarak sigortalamaktayız.

 

      Araç yönlendirmeleri ve Kiralık araç temini faaliyetlerini Işıkkent Kara Nakliyeciler sitesi ve Aliağa Fabrikalar bölgesindeki bürolarımız ile sağlayan firmamız,mevcut araçlarımızın bakımı ve Depolama faaliyetlerini Aliağa’daki 22 dönümlük deposundan gerçekleştirmektedir.

     
     Kurumsallık çalışmalarımız neticesinde 2010 yılı itibari ile İSO 9001 belgesi alarak,kaliteli hizmet ,müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

 
 <> Politikamız
 <> İnsan Kaynakları
 
MSN Online Destek almak için lütfen tıklayınız.
 

Tüm Hakkı Saklıdır © 2011 - Batısan Nakliyat KEOPS BİLİŞİM